Jeśli chcesz razem z nami obudzić Sienkiewkę – przyjdź w dniu 29 maja br. o godzinie 15:00, pod naszą siedzibę, przy Placu Moniuszki 2B.
Przejdziesz w wesołym i barwnym korowodzie postaci ze spektakli Kieleckiego Teatru Tańca. Poprowadzą Cię artyści z Kieleckiego Teatru Tańca oraz dzieci i młodzież ze Szkoły Kieleckiego Teatru Tańca.
Będziesz spacerować wśród (uwaga !) wodnych stworzeń

.
Na rogu ulic Sienkiewicza i Małej czeka Cię spotkanie z prawdziwie Szekspirowskimi bohaterami: Romeo i Julią !
Budzenie Sienkiewki w iście królewskim stylu już wkrótce !