Już wiemy, że tango to taniec chodzony. Na warsztatach poodkrywamy, że chodzenie to odbywa się jednak głównie po okręgu:
– aby utrzymać kontakt z partnerem,
– aby w efektywny i przyjemny sposób przygotować ciało do nowych kierunków.
Kiedy, gdzie, za ile:
środa 12 czerwca, godz. 19:00 – 21:00, SP18, 120zł
Zapisy: telefonicznie, FB, osobiście.
Uściski,
Jola